Yeni İşe Başlama Sözleri

 • Tahmini Okuma Süresi: 4 dakika

Yeni İşe Başlama Sözleri

Bir arkadaşınız, dostunuz, eşiniz veya akrabanız yeni bir işe başladığında öncelikle sizden yeni işe başlayan bu kişiyi tebrik etmeniz beklenir. Sonuçta yeni bir iş, yeni bir heyecan anlamına gelir. İstediğini almayı başarmış insanlar, ilk iş günlerinde mutlu oldukları kadar stresli de olurlar. Onları bir nebze olsun rahatlatmak, her daim yanında olduğunuzu ve ona inandığınızı sözlü olarak belirtmek bu kişilerin rahatlamasına ve ilk günlerde işlerine daha iyi konsantre olmasını yardımcı olur.

Siz de yeni bir işe başladığınızda kimlerden tebrik kartı aldığınızı hatırlayın. Sizi unutmayıp, bir kart gönderme inceliğinde bulunanların genellikle hayatınızda önemli yer tutan insanlar olduğunu göreceksiniz. Çünkü bir kart, çiçeğe eklenen bir mesaj ile sizin bu mutlu anınızda yanınızda olduğunu hissettiren insanlar sizlerin başarısını kıskanmayıp aksine bununla gurur duyacak kadar yakın olanlardır. Dolayasıyla siz de yapılan bu ufak jesti kolay kolay unutmazsınız.

Eğer şimdi sıra size geldiyse ve sizde Yeni işe başlama sözleri arıyorsanız size küçük bir uyarımız var. ‘Tebrik ederim’ tarzında alışılagelmiş kalıplar kullanmak yerine daha özenli ifadeler bu güzel davranışınızın asla unutulmamasını sağlar. Böylelikle karşınızdaki insana verdiğiniz değeri, hayatı ile yakından ilgili olduğunuzu daha iyi gösterebilirsiniz. Tabii bu cümleleri bulmak kolay değil. Özellikle de ihtiyacınız olan o anda. Eğer edebiyata düşkün, kendini ifade etmek anlamında çok yaratıcı bir insan değilseniz endişelenmeyin. Yazımızda yeni işe başlayanlar ya da terfi alanlar için güzel sözler bulabilirsiniz.

  • Yazdığın başarı hikayesi, seni daima ileriye götürsün. Sabrının ve azminin ödülünü aldın, şimdi de keyfini sürme zamanı.
  • Yeni işin hem sana hem de çevrendekilere mutluluk getirsin. Canı gönülden tebrik eder, başarılar dilerim.
  • Tertemiz gülüşün ve sevgi dolu bakışlarınla girdiğin her ortama neşe getiriyorsun. Yeni iş yerinde de tüm çalışma arkadaşların tarafından sevileceğine hiç şüphem yok. Yeni işini tebrik eder, çalışma hayatın boyunca yüzündeki gülümsemenin hiç kaybolmamasını dilerim.
  • Başarı basamaklarını bir bir tırmandığın bu yolda azmin ve cesaretin seni zirveye ulaştırsın. Senin için her şeyin en iyisini ve en güzelini diliyorum.
  • Yeni heyecanlara gebe olan hayatının bu döneminde hayallerinin peşinden koşarak onları gerçeğe dönüştürmeni sabırsızlıkla bekliyorum. Unutma, sen daima her şeyin en iyisini ve en güzelini yaparsın.
  • Sende bu azim olduğu sürece daima yükselir, hiç yılmadan yoluna devam edersin. Yeni görevinde de sana başarılar dilerim.
  • Hedeflerinin peşinden emin adımlarla yürüdüğünü görmek bana ilham veriyor. Yeni işinde bu kararlılığı göstereceğinden hiç kuşkum yok. İş hayatında her şeyin gönlünce olmasını dilerim.
  • Bunun gibi nice büyük başarılar ve nice büyük heyecanlar seni bekliyor. Tek yapman gereken yılmadan devam etmek. Her şeyi başarabileceğini biliyorum çünkü sen hayatımda tanıdığım en azimli insanlardan birisin. Yeni görevin sana daima güzellikler getirsin.

Gmoji ile mesajlaşırken hediye gönder!

Unutma, Gmoji yeni işe başlayan ya da terfi alan sevdiklerine güzel bir jest yapmanın en yeni ve en kolay yoludur. Uygulamayı indirdikten sonra katalogdan dilediğin hediyeyi seçebilir, istediğin sohbet uygulamasından yazacağın güzel bir sözün hemen ardından hediyeni göndererek sevdiklerini şaşırtabilirsin. Şimdi Gmoji’yi keşfet!

Gmoji'yi Şimdi İndir!

1111

Mesajlarında Gerçek Hediyeler Gönder