Yeni Görev Tebrik Mesajı

  • Tahmini Okuma Süresi: 4 dakika

Yeni Görev Tebrik Mesajı

Arkadaşlarımızın, dostlarımızın, sevgilimizin ya da akrabalarımızın en mutlu anlarında daima yanında olmak isteriz. Özellikle iş hayatında kendilerine güvendiğimizi göstermenin, yanlarında durarak destek olmanın değeri onlar için paha biçilmezdir. Yeni bir işe başlayan veya terfi alan kişiler mutluluklarını paylaşmak için en yakın hissettiği insanları aralar. Siz de bu insanlardan biriyseniz, şanslısınız. Bu durum aslında yeni göreve başlayan kişinin size ne kadar değer verdiğini gösterir. Ancak aynı zamanda sizin omuzunuza da ağır bir yük koyar. Sizin de karşınızdaki insana aynı değeri gösterebilmek adına en azından bir yeni görev tebrik mesajı göndermeniz gerekir.

Böylesi önemli günlerde sevdiğiniz insanlara güzel temennilerde bulunmak, kendilerinin yeni görev heyecanını bir nebze olsun bastıracak ve özgüvenini tazelemesine yardımcı olacaktır. İnsanların, başına “yeni” konulan bir şeye başlamaları, stresi de beraberinde getirir. Belki hayatının o ana kadarki en mutlu işi olacaktır fakat hiçbir insan için konfor alanından çıkmak çok kolay değildir. Bu yüzden yeri geldiğinde yeni göreviyle ilgili küçücük bir tebrik mesajı atmak, yanında olduğunu hissettirmek dünyalara bedeldir o anda.

 

Unutmayın, bir insanın sevgisinden ve güveninden daha değerli bir şey yoktur dünyada. Yeni bir göreve başlayan arkadaşını, dostunu tebrik etmek, ona ne kadar değer verdiğinizi göstermek için en doğru zamanlardan biridir.

Tabi ki yeni göreve başlayacak yakınınıza güzel bir tebrik mesajının yanında ufak bir hediye de gönderebilirsiniz. Son dönemde yeni işe başlayanlar veya terfi alanlar için en sık tercih edilen hediye, iş yerine gönderilecek bir çiçektir. Ancak bazen bir bardak kahve, küçük bir çikolata ya da çok küçük bir ofis eşyası bile paha biçilmezdir yeni bir göreve başlayanlar için. Eğer hediyenizin yanına eklenecek sıcacık birkaç cümle de arıyorsanız, bizden size birkaç öneri…

  • Yeni görev, yeni heyecanlar demektir çoğu zaman. Umarım bu heyecan sana sadece mutluluk getirir, kariyer basamaklarını hızlıca tırmanmana vesile olur.
  • Benim hayatımın vazgeçilmezi olmayı nasıl başardıysan, yeni görevinde de patronlarının vazgeçilmezi olacaksın. Git ve göster kendini!
  • Azmin ve kararlığın seni bu noktalara taşıdı. Önünde upuzun bir hayat var. Bu azim ve kararlığı hayatının geri kalanında da göstereceğinden ve tüm hedeflerine ulaşacağından eminim! Yeni görevinde başarılar dilerim.
  • Umarım istediğin her şeye ulaşır, gıpta edilecek bir iş hayatına sahip olursun. Yeni görevin sana sağlık, neşe ve mutluluk getirsin.
  • İnsanlara karşı sürekli pozitif yaklaşman bu iş gibi sana her anlamda yeni kapılar açacaktır. Yüzündeki tebessümü sakın kaybetme.
  • Dişinle tırnağınla kazıyarak geldiğin bu noktanın sadece başlangıç olmasını dilerim. Her zaman daha fazlasını yapabileceğini biliyorum. Kendine güven ve istediklerini almak için asla tereddüt etme.
  • Senin tuttuğunu koparabilen bir insan olduğunu çok iyi biliyorum. Yeni görevinin de çok daha iyi görevlere vesile olacağından eminim. Şimdi kendini gösterme zamanı! Yeni pozisyonunu canı gönülden kutlarım.

Gmoji ile mesajlaşırken hediye gönder!

Unutma, Gmoji sevdiklerine hediye göndermenin en yeni ve en kolay yoludur. Uygulamayı indirdikten sonra katalogdan dilediğin hediyeyi seçebilir, istediğin sohbet uygulamasından göndererek sevdiklerini şaşırtabilirsin. Şimdi Gmoji’yi keşfet!

Gmoji'yi Şimdi İndir!

1111

Mesajlarında Gerçek Hediyeler Gönder