Sevgiliyi Şımartan Sözler

  • Tahmini Okuma Süresi: 4 dakika

Sevgiliyi Şımartan Sözler

Sevgiliniz, sizce de her şeyin en iyisini en güzelini hak etmiyor mu? Bir anda hayatınızın merkezi haline gelen insanlar, en yoğun duyguları da beraberinde getirirler. Sevginin, hüznün, heyecanın en uç noktalarında dolaşırsınız, sırf hayatınıza o geldi diye. Yeri gelir anneniz, babanız olur, yeri gelir en yakın arkadaşınız… Üzüldüğünüzde sizinle üzülür, ama kendinizi yıpratmanıza da izin vermez. Türlü şakalarla, jestlerle bir şekilde yüzünüzü güldürür.

Bir insanın sevgilisi varsa, artık hayatı iki kişilik yaşamaya başlamış demektir. Attığı adımlarda, aldığı kararlarda yalnızca kendisini değil, sevgilisini de düşünür. Birbirlerini sürekli ileri itmeye zorlarlar. Daha iyi bir insan olmak için birlikte çabalarlar. Zorluklara karşı da beraber göğüs gererler. Bir insanın sevgilisi olması, o kişiyi daha çabuk olgunlaştırır. Bazı sorumluluklar yüklenir omuzuna. Hayatı daha erken tanımaya başlar.

Her şeye rağmen sevgilinizden bir gün ayrılabilirsiniz. Hiç olmadık bir olay ikinizi de farklı yollara sürükleyebilir. Bu nedenle sevgiliye güzel sözler söylemek için bir dakika bile düşünmeyin. Sevgilinizin sizden tek beklentisi sevginiz. Her an, her dakika ona sevginizi hissettirmeniz gerekir. Aksi takdirde tartışmalar başlar, iki tarafın da zihninin derinliklerinde yersiz endişeler belirir. Hiç beklenmedik basit olaylar gündem olur. Bu yüzden karşınızdaki insanı seviyorsanız ve bir an olsun yanından ayrılmak istemiyorsanız, sevginizi göstermek için elinizden gelenin her zaman en iyisini yapın.

Sevginizi En Güzel ve En Özel Şekilde Dile Getirin!

Sevgiliniz, sizin mutluluğunuz için çabalar. Yüzünüzde ufak bir gülümseme için dünyaları yakar. Siz de ona bir çift sözü çok görmeyin. Sevgiliyi şımartan sözler inanın ki onu en çok mutlu edenlerdir. Çoğu zaman sevginizden şüphe etmek aklına bile gelmez fakat insanlar, sevildiklerini sevdikleri insandan duymaya bayılırlar. Kendinizi sevgilinizin yerine koyun ve hayal edin. Sürekli yanınızda olmasını ve size güzel sözler söylemesini isterdiniz şüphesiz. Biraz empati kurmak sevgilinize defalarca ilan-ı aşk etmenize yetecektir.

İşte bizden size sevgiliyi şımartacak birkaç güzel söz…

  • Ellerin gezindiğinde saçlarımda, su olur akarım mutluluğa. Dudakların yar olduğunda dudaklarıma, ateş olur sevdaya uçarım kanadı kırık kanatlarımla.
  • Gidişinle yeşiller solacak, gelişinle en güzel çiçekler açacak canım sevgilim.
  • Gözlerin, evet gözlerin, hayat öpücüğü gibi. Ellerin hep olmak istediğim yer gibi. Kalbin ise bir bahçe, en güzel güllerin yetiştiği.
  • Çiçekler daha neşeli açacak, toprak daha güzel kokacak bir bakışınla. Bulutlar ağlayacak gözlerindeki özgürlüğe, ağaçlar mıhlanıp kalmayacak yerlerinde ve güneş daha da ısıtacak içini. Her çorak arazi yeşillenecek tek bir adımınla, her mevsim doyasıya açacak gülüşlerine.
  • Ruhun bana güneş olsun sevgilim, parlasın gözlerim. Yoluna yolumu katayım utansın engeller, beraber yürüyelim.
  • Canım sevgilim, “sen” olma, “ben” olmayayım, gel “biz” olalım seninle. Ne “sen” bırakalım bu lügatta ne de “ben”.

Gmoji ile mesajlaşırken hediye gönder!

Unutma, Gmoji sevgiline güzel bir jest yapmanın en yeni ve en kolay yoludur. Uygulamayı indirdikten sonra katalogdan dilediğin hediyeyi seçebilir, istediğin sohbet uygulamasından yazacağın güzel bir sözün hemen ardından mesajla hediyeni göndererek sevgilini şaşırtabilirsin. Şimdi Gmoji’yi keşfet!

Gmoji'yi Şimdi İndir!

1111

Mesajlarında Gerçek Hediyeler Gönder