Sevgiliye Söylenebilecek Uzun Güzel Sözler

 • Tahmini Okuma Süresi: 5 dakika

Sevgiliye Söylenebilecek Uzun Güzel Sözler

Yeni bir aşkın başlaması çok büyük bir heyecan verse de asıl önemli olan o aşka emek harcamak ve ilişkiyi sürdürebilmek. Bir anda parlayan aşk kıvılcımları, eğer yeteri kadar özen gösterilmezse aynı hızla sönebilir. Sevgiliyi mutlu etmek, ona küçük de olsa sürprizler yapmak her zaman aşkın ömrünü uzatır. Bu şaşmaz kurala sadık kalanlar, sevgiliye güzel sözler, uzun mesajlar yazmak için her zaman bir arayış içerisinde olur.

Sevgilinize hislerinizi anlatabilmek için mutlaka şair ya da yazar olmanız gerekmiyor. Önemli olan samimi bir dil kullanmak ve tabii ki verilen sözlerin arkasında durmak. Romantik olmak adına tutamayacağınız sözler vermeyin, niyetli olmadığınız şeyleri hiç vadetmeyin. Uzun vadede bu durum aranızda güven kaybına sebebiyet verir.

En güzel aşk sözlerinin içerisinde genellikle masumiyet vardır. Onunla birlikteyken ne kadar çocukluğunuza dönebilir, ne kadar beyaz bir sayfa açabilirseniz kaleminizden de o kadar masumiyet akar. Bu durum aranızdaki güven bağını pekiştireceği gibi aşk ateşinizi de daima sıcak tutacaktır.

Sevgiliye güzel sözler arayışınızda aşağıdaki cümleler yardımınıza koşabilir:

 • En güzel günüm, gecem, hikayem seninle. Başlangıcı sende olan, sonu hiç gelmeyen bir hikaye bu… Birlikte yürüdüğümüz yolda, seninle aldığım her nefes bana hediye.
 • Hani masallar vardır, “Sonsuza dek mutlu yaşadılar” diye biten. O masallara inanmazdım, ta ki seninle tanışana dek. Seninle başlayan masalımın, sonsuza dek mutlu sürüp gideceğini biliyorum ben. Sen bana beyaz bir sayfayla geldikten sonra; geri kalan her şey evvel zaman içinde kaldı, unutuldu bile.
 • Uyuduğunda bir bebekten daha masum, uyandığında güneşten daha parlak, konuştuğunda sulardan daha berrak. İşte benim sevgilim. Bana hayatın tüm zorluklarını unutturan kahramanım, aşkım, imkansızı başaranım. Seni seviyorum.
 • Rüzgarda dağılan saçlarınla birlikte dağılıyor kederim. Sana sarıldığım anda sanki hayata sarılıyorum. Seninle konuşurken sadece sesim değil, bedenim de titriyor. Tüm bu duyguları yaşayacağıma seninle tanışana dek hiç inanmamıştım.
 • Aşk, huzur, güven, sevgi, bazen kırgınlık, bazen kızgınlık ama hep sadakat. İşte tüm bu duyguları seninle yaşıyorum, sonsuza dek seninle yaşamak istiyorum. Sen benim tutunduğum umut, ettiğim yemin ve en önemlisi hayat arkadaşımsın.
 • Yol arkadaşlığı nedir bilir misin? Aynı yolda hep el ele yürümek, düştüğünde kaldırmak, bazen mutlulukla koşmak. İşte ben senin yol arkadaşım olmanı istiyorum, her şeye ve herkese rağmen. Biz ikimiz bir olduktan, birlikte olduktan sonra başka neyin önemi var?
 • .. Sen sadece gün boyunca değil, gece rüyalarımda bile sevgilimsin benim. Kendimi unutur, seni yine hatırlarım. Sıcacık gülüşünü, terleyen ellerini, uçuşan saçlarını, kalp atışlarını… Kalbimin ritmini ancak sen, ille de sen değiştirirsin.
 • Benim büyük sevdam, hayattan ve aşktan anladığım, yüreğimle sevdiğim, saplandığım yarim… Senin yerin benim yanım, benim yerim senin yanın. Senin varlığın, benim yaşama sebebim. İyi ki varsın, iyi ki benimsin.
 • Hayatımın sonuna kadar bakmak istediğim bir çift göz var. Uyandığımda ilk kez, uyumadan önce son kez görmek istediğim. Son nefeste bile gözümden ayırmayacağım gözler… Senin gözlerin.
 • Seni sevmek, uzun yaz akşamlarında serin bir balkonda çay keyfi yapmak gibi. Seni sevmek, hayattaki tüm sorunların üstüne koca bir çizgi çekmek gibi. Seni sevmek, günler süren kabuslardan sonra tatlı bir düş görmek gibi. Seni sevmek, sana dokunmak, senin olmak; en büyük mutluluk.
 • Hayattan korkmuyorum artık. Sen varsın. Benim deniz fenerim, yol gösteren ışığımsın. Biliyorum korursun beni, biliyorum kollarsın. Biliyorum en zor zamanımda güçlü kollarınla beni sen saracaksın. Yolumu aydınlatanım, bu hayattaki varlığına en çok şükrettiğim şey sensin.

Gmoji ile mesajlaşırken hediye gönder!

Unutma, Gmoji sevgiline güzel bir jest yapmanın en yeni ve en kolay yoludur. Uygulamayı indirdikten sonra katalogdan dilediğin hediyeyi seçebilir, hemen ardından yukarıdan seçtiğin güzel bir söz ile birlikte, hediyeni istediğin sohbet uygulamasından mesajla gönderip sevgilini şaşırtabilirsin. Şimdi Gmoji’yi keşfet!

Gmoji'yi Şimdi İndir!

1111