Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

  • Tahmini Okuma Süresi: 5 dakika

Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

Yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada coşkuyla kutlanan yılbaşını sevdiklerinizle birlikte geçirmek paha biçilemez bir deneyim. Birbirine değer veren insanların toplanıp hep beraber geçirdikleri bu özel geceyi daha da özel kılmak sizin elinizde. Sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerin dışında erkek arkadaşınıza yılbaşı hediyesi de alabilirsiniz.

Bazıları yılbaşında da hediye mi alınır diye düşünüyor olabilir. Ancak hediye almanın zamanı yoktur. Hediye içten gelmelidir. Yüzeysel, yapmacıklı hediyelerin veren için de alan için de bir anlamı olmayacaktır. Bu nedenle içinizden geliyor, erkek arkadaşınızı mutlu etmek istiyorsanız hediye alın. Tabii bir taraftan da hediye alarak sürekli sevgilisini mutlu etmek isteyenler var. Yılbaşı da onlar için harika bir kamuflaj oluyor.

Parfüm

Parfüm, erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi fikirleri arasında en cüretkâr olanıdır. Çünkü karşınızdaki insanın güzel kokmadığı algısı yaratabilir. Ancak burada önemli bir nüans var. Eğer, erkek arkadaşınızın parfüm zevkini biliyorsanız, nokta atışı yapabilirsiniz. Ayrıca, yeni bir yıla yeni bir kokuyla girmeni istedim argümanını da kullanabilirsiniz. Siz yine de parfüm alacaksanız dikkat edin. Erkek arkadaşınızın ve sizin sevmeyeceğiniz bir koku hediyenin getirmesi gereken mutluluğu bir anda tersine döndürebilir.

Konser Bileti

Yılbaşı her insan için oldukça özel bir gündür. Dertlerin unutulup eğlencenin tavan yaptığı ve insanların bitmesini hiç istemediği bu gün, eninde sonunda biter. Geriye ise güzel anılar kalır. Konser bileti, iki açıdan güzel bir hediyedir. İlki, yılbaşı bitse de eğlence ruhunun süreceğini simgeler. İkincisi de erkek arkadaşınızın hayran olduğu, sürekli dinlediği sanatçıyı canlı izleme fırsatı vardır. Erkek arkadaşınızın aklını başından alacak konser bileti hediyesini farklı varyasyonlarla da sunabilirsiniz. Örneğin; o güne kadar bir plan yapmadıysanız ya da bir sürprizim var diyerek, ikinizin yılbaşı programı için bir sürpriz düşündüyseniz, konser harika bir hediye olacaktır. Yılbaşı gibi özel bir geceyi, özel bir kişiyle, özel bir sanatçının konserinde geçirmek erkek arkadaşınıza unutulmaz bir yılbaşı yaşatacaktır.

Oyun

Kim ne derse desin erkekler oyunlara bayılır. Kimisi bunu gamerlık düzeyinde yapar kimisi de haftada bir toplanıp FIFA atarak. Ancak, her erkeğin içerisinde dizginleyemediği bir oyun tutkusu yatar. Oyun, erkek arkadaşınıza yılbaşı hediyesi olarak verilebileceği gibi alelade bir zamanda da hediye edilebilir. Ancak, yılbaşının ayrı bir atmosferi olduğu için, en mutlu olduğu, bundan daha fazla mutlu olamayacağını düşündüğü anda çıkartıp kendisine aldığınız bu hediyeyi verirseniz mutluluktan ağlama evresine geçebilir.

Kol Saati

Kol saati oldukça klasik bir hediyedir. Erkek arkadaşa yılbaşı hediyeleri arasında da en garantili olanıdır. Çoğu erkek, daha güçlü ve özgüvenli bir duruş için kol saati takar. Kısaca erkeğin makyajıdır diyebiliriz. Hatta kıyafetleriyle kombinledikleri birkaç saati birden vardır. Eğer erkek arkadaşınız kol saati takmayı seviyorsa, ona zamanı dahi unutturacak bu hediyeyi almak için yılbaşını düşünebilirsiniz.

El Yapımı Hediyeler

El yapımı hediyeler hiçbir zaman şaşmaz. Ne kadar erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi önerileri yazarsak yazalım, hiçbir hediye, el yapımı bir şeyin yerini tutamaz. Çünkü erkekler, önemli ve değerli hissetmeyi, kendilerine emek veren insanlar görmeyi çok severler. Kadınlarda da bu durum baki olsa da erkeklerin bu konudaki duygu yoğunluğu da fazladır. Bu nedenle erkek arkadaşınıza kendi ellerinizle hazırladığınız bir hediyeyi hele ki yılbaşı gününde vermeniz, kendisinin size karşı olan derin sevgisini besleyip büyütecektir. Bu nedenle, imkânı ve yeteneği olanlar el yapımı hediyelere yönelebilirler.

Gmoji ile mesajlaşırken hediye gönder!

Unutma, Gmoji sevdiklerine hediye göndermenin en yeni ve en kolay yoludur. Uygulamayı indirdikten sonra katalogdan dilediğin hediyeyi seçebilir, istediğin sohbet uygulamasından göndererek sevdiklerini şaşırtabilirsin. Şimdi Gmoji’yi keşfet!

Gmoji'yi Şimdi İndir!

1111