Annelere Söylenebilecek En Güzel Sözler

  • Tahmini Okuma Süresi: 4 dakika

Annelere Söylenebilecek En Güzel Sözler

Hayatımızın her aşamasında koşulsuz bir biçimde yanımızda olan annelerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Hayatın koşuşturması içerisinde bir türlü söyleyemediğimiz ya da söylemeye çekindiğimiz anneye güzel sözler uzun veya kısa fark etmez, hiç kuşkusuz onları çok mutlu edecektir. Bunun için yılda bir gün yerine belki de her gün, en içten kelimeleri seçerek annelerimizi mutlu etmeli, onlara ne kadar çok değer verdiğinizi göstermeliyiz.
Zaman hızla akıp gidiyor, gün gelecek güzel sözler söylemek için geç kalacağız. Sonuçta hiçbirimiz sonsuza dek yaşamıyoruz. İşte tam da bu yüzden kafamızda planladıklarımızı hiç ertelememeliyiz; bizi yetiştiren, bu günlere getiren annelerimizin kıymetini onlara sık sık göstermeli, onları ne kadar çok sevdiğimizi defalarca dile getirmeliyiz.
Bazen bir çift söz, ufacık bir jest, binlerce liralık bir hediyeden çok daha fazla kıymet görür. Unutmayın, her anne sizden saf duygularınızı, içinizden akıp giden hisleri kendisiyle paylaşmanızı ister. Çünkü anneler, evlatlarını hiçbir karşılık beklemeden severler.

Annelere Uzun ve Güzel Sözler

Annelerimizi bir gün değil, her gün mutlu etmeli, onları hatırladığımızı ve kalbimizdeki en büyük parçayı daima onlara ayırdığımızı göstermeliyiz. Duygularımızı sadece pahalı hediyeler ifade etmez, aksine bir çift güzel söz, küçücük bir jest dünyanın en güzel hediyesidir çoğu zaman.
Dilinize, kendinize ket vurduğunuz anlarda aklınızdan geçenleri söylemek için bir dakika bile düşünmeyin. Eğer duygularınızı ifade etmekte zorlanıyorsanız işte bizden size birkaç ufak öneri:

  • Ayaklarının altındaki cennete kabul et beni anneciğim. Sana tüm kalbimi adayarak geldim. Emeklerini biriktirdim de seni her gün yeniden sevdim.
  • Sana olan sevgimi gösterebilmek için bazen çok zorlanıyorum. Beni affet anne, ama şunu bil ki seni çok seviyorum.
  • Karşılıksız bir sevgiyi bana bahşettiğin için sana minnettarım, iyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.
  • Her günün Anneler Günü gibi kutlu olsun anneciğim, sen benim için bir gün değil her gün özelsin.
  • Hüznümü söküp de kendi kalbine gömmen, her zaman yüzümün gülmesini, ayağıma taş değmemesini isteyen canım annem! Seni daima çok çok sevdiğimi hiç unutma.
  • Karanlıkta yolumu aydınlatanım, güneşim, ayım, canım annem, seni senden çok seviyorum.
  • Beni senin yarın kadar bile sevecek biri ile hayatımı birleştirmeye razı isem, senin kulun kölen olurum anneciğim.
  • Şu dünyada sen hariç her şeyin bir değeri var. Ama sen, canım annem, sen paha biçilmezsin.
  • Sevgisizlik gibi ölümcül bir hastalığa ilaç olacaksa dünyevi bir his, senin sevginden başka hiçbir şey olamaz.

Gmoji ile mesajlaşırken hediye gönder!

Yukarıdaki güzel sözleri sıcacık bir kahve, güzel bir dondurma ya da bir demet çiçek gibi küçük bir hediyeyle de taçlandırmak isterseniz size güzel bir haberimiz var. Gmoji, sevdiklerine mesajlaşırken hediye göndermeni ve onları hiç ummadıkları bir anda mutlu etmeni sağlar. Uygulamayı indirdikten sonra katalogdan dilediğin hediyeyi seçebilir, en güzel sözlerinle birlikte istediğin sohbet uygulamasından gönderebilir, sevdiklerini şaşırtabilirsin. Şimdi Gmoji’yi keşfet!

Gmoji'yi Şimdi İndir!

1111