Sevgiliye En Anlamlı Hediye Fikirleri

  • Tahmini Okuma Süresi: 5 dakika

Sevgiliye En Anlamlı Hediye Fikirleri

Yıl dönümüydü, doğum günüydü, sevgililer günüydü derken yıl içerisinde sevgilinize birden çok hediye almanız gerekiyor. Hem erkek hem de kız tarafında özel gün yaklaştıkça hummalı bir hediye arayışı başlıyor. İstenilen hediye bulunamayınca stres kat sayısı artıyor. Halbuki bunlara hiç gerek yok. Oturup sakin kafayla düşünseniz, sevgilinizin en çok neyden hoşlanacağını tahmin edebilirsiniz. Aklınıza hiçbir şey gelmiyorsa da bir yakın arkadaşından yardım alabilirsiniz.

Sevgiliye hediye almak, anneye, babaya veya arkadaşa hediye almaya benzemiyor. Gerek ürün yelpazesi son derece geniş gerekse birlikte geçirdiğiniz güzel zamanların hatırına alacağınız hediyenin oldukça özel olmasını istiyorsunuz. Sevgiliye en anlamlı hediye fikirleri, onun hayatına dokunacak ve bir ömür boyu baktıkça ona sizi hatırlatacak hediyelerdir. En mutlu anlarında yanınızda olduğunuz sevgilinize bu kez de siz en mutlu anı yaşatma fırsatına sahipken bunu iyi değerlendirmeniz gerekir.

Çiçek

Sevgiliye alınacak en anlamlı hediye fikirleri arasında klasik de olsa başı çiçek çekiyor. Çiçek, daima özel günlerin kurtarıcısıdır. Bir saksı ya da vazo içerisinde rengarenk çiçeklerin evde sevgilinizi beklediğini düşünün veya bir saksı içerisinde iş yerine gittiğini ve o an ne kadar mutlu olduğunu hayal edin. Çiçek, doğru yerde ve doğru zamanda kullanıldığı zaman bir sevgiliye verilebilecek en güzel hediyedir.

Örneğin, baharın gelişinin habercisi olan beyaz ve sarı renkli papatyalardan oluşan bir aranjman hazırlayabilirsiniz. Eğer sevgililer gününde hediye almak isterseniz, kırmızı gülün yerini başka hiçbir çiçek tutamaz. Kırmızı gül aşkı, sevgiyi ve sonsuz tutkuyu simgeler. Her çiçeğin ve rengin kendi içerisinde bir anlamı bulunuyor. Seçiminizi doğru yaptığınız takdirde sevgilinizin yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturabilir, kollarını boynunuza dolamasını sağlayabilirsiniz.

Fotoğraf Albümü

Fotoğraf albümü genellikle insanların pas geçtiği fakat son derece duygu ve anlam yüklü bir hediyedir. İşin içerisine kendi emeğinizi de koyduğunuz zaman, anılar bir su gibi sevgilinizin içine akarak aşkını yeniden alevlendirir. Bu noktada fotoğraf albümü, sevgiliye anlamlı hediye fikirleri arayanlar tarafından mutlaka göz önünde bulundurulması gereken bir seçenektir.

Beraber geçirdiğiniz anları ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflara yer verdiğiniz albümü, kendi kaleminizden çıkma birkaç aşk sözcüğüyle tatlandırabilirsiniz. Böylesine bir dokunuş, sevgilinizin çok daha fazla hoşuna gidecektir.

Çikolata Aranjmanı

Sevgiliye alınabilecek hediyeler arasında en tatlısı kesinlikle çikolata aranjmanıdır. Görüntüsü kadar lezzeti de harika olan ve ağzınızda aşkınızın tadını hissedebileceği bu hediye, özel günlerde sevgililerin bir diğer kurtarıcısıdır. Aşkınızı, sevginizi ifade edebilmenin en kolay yollarından biri olan çikolata aranjmanınızı daha özel kılmak isterseniz, aranjmanınızı kalp şeklinde tasarlayabilir veya seni seviyorum kelimesindeki harflerden bir aranjman oluşturabilirsiniz.

Sevgili Tişörtleri

Son yıllarda giderek popülerleşen bu akıma siz de dahil olabilirsiniz. Sevgili tişörtleri, çiftlerin arasındaki soyut bağlılığı en iyi aktaran ürünlerden bir tanesidir. Ancak, bu hediyede de kendi dokunuşunuzu yapmanız gerekir. Hazır kalıp tişörtler yerine kendi istediğiniz fontta ve büyüklükte dilediğiniz yazıyı tişörte yazdırmalı, gerekiyorsa da bir resimle desteklemelisiniz. Unutmayın ki gerek soyut gerekse somut anlamda o hediyede kendi dokunuşunuz yoksa, ne alırsanız alın karşı tarafa yavan gelecektir.

El Yapımı Hediyeler

Erkek sevgiliye anlamlı hediye fikirleri arayan kadınlar için el yapımı hediyeler kesinlikle doğru tercih olacaktır. Erkekler, emek harcanmış hediyelere bayılırlar. Bunun nedeni ise karşısındaki insanın sevgisini parasıyla değil de emeğiyle kazanmak istediğini görmeleridir. Tabii bu tarz hediyeler yalnızca erkeklerin değil kadınların da hoşuna gider.

Gmoji ile mesajlaşırken hediye gönder!

Unutma, Gmoji sevdiklerine hediye göndermenin en yeni ve en kolay yoludur. Uygulamayı indirdikten sonra katalogdan dilediğin hediyeyi seçebilir,  istediğin sohbet uygulamasından göndererek sevdiklerini şaşırtabilirsin. Şimdi Gmoji’yi keşfet!

Gmoji'yi Şimdi İndir!

1111